Tag Archives: chroniona partycja gpt

Chroniona partycja gpt

Aby rozliczyć należności przez skojarzenie, należy. Z modułu CENTRALI wybrać program Rewizor lub Subiekt. Wybrać zapis FINANSE, moduł NALEŻNOŚCI. W tabeli znajdującej się w oknie głównym wskazać wybraną należność danego dłużnika. Z menu NALEŻNOŚĆ wybrać opcję ROZLICZ PRZEZ SKOJARZENIE. lub z paska narzędzi wybrać klawisz jJjJ. Wprowadzić odpowiednie dane do okna dialogowego ROZLICZENIE PRZEZ SKOJARZENIE.

Jak poprawić dodaną należność?


Aby poprawić dane dodanej należności, należy. Z CENTRALI wybrać program Rewizor lub Subiekt. Wybrać zapis FINANSE moduł NALEŻNOŚCI. W tabeli znajdującej się w oknie głównym wskazać wybraną należność danego dłużnika. Z menu NALEŻNOŚĆ wybrać opcję POPRAW. Nanieść odpowiednie poprawki do okna dialogowego NALEŻNOŚĆ. Nie można poprawiać należności stworzonych automatycznie na podstawie dokumentów obrotowych wystawionych w Subiekcie.

Witam, mam na imię Witold i z zawodu jestem technikiem. W związku z uzyskanym doświadczeniem i wiedzą, postanowiłem stworzyć tego bloga. Chciałbym na nim dzielić się z wami informacjami, wiedzą i ciekawostkami ze świata techniki!
error: Content is protected !!